o mnie

psycholog Joanna Steinke-Kalembka

W swojej pracy psychoterapeutycznej opieram się mocno na terapii poznawczo-behawioralnej, zwłaszcza jej trzeciej fali ( ACT- Acceptance and Commitment Therapy), której skuteczność potwierdzają badania naukowe. Terapia ACT jest najbliższa mojemu sercu ( stale testuje ją na sobie!),  dlatego kiedy tylko mogę staram się popularyzować ją w mediach i na swoim blogu.
Systematycznie rozwijam swój warsztat biorąc udział w szkoleniach zawodowych i konferencjach naukowych w Polsce i zagranicą. Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji.
Od kilku lat prowadzę swoją prywatną praktykę psychologiczną w Toruniu. Pracuję z osobami dorosłymi, nastolatkami oraz dziećmi ( od 7 roku życia). Prowadzę również warsztaty i szkolenia psychologiczne.
Jestem założycielką portalu www.edukowisko.pl, na którym można znaleźć moje artykuły psychologiczne i rozwojowe. Przez wiele lat współpracowałam m.in z magazynem Dziecko, Dziecko Extra, Inspiracje Nauczanki, portalem Smart Start. W roli eksperta występuję gościnnie w radio i telewizji. Współpracuje z kilkoma organizacjami pozarządowymi oraz wydawnictwami, które specjalizują się w wydawaniu książek psychologicznych.
Szczegółowe zakres ukończonych przez mnie szkoleń znajdziesz szczegółowe kwalifikacje